Documentaire veiling inventaris kasteel Frymerson

Van ma. 5 juli t/m zo. 11 juli vinden bij Derksen Veilingbedrijf in Arnhem veilingen en timed online veilingen plaats met daarin een groot aantal kavels met een zeer bijzondere herkomst: kasteel Frymerson in Sint Odiliënberg in Limburg, dat laatstelijk bewoond werd door jonkheer Jean Auguste Theodore Alfred de Zantis de Frymerson (1901-1982) en Johanna de Zantis de Frymerson née jonkvrouwe van der Goes (1921-2016). Antiek, zilver en porselein uit eeuwenoud adellijk familiebezit zullen op deze unieke veiling onder de hamer komen. De kijkdagen zijn van donderdag 1 juli t/m zondag 4 juli en vinden alleen op afspraak plaats (voor het maken van afspraken zie https://derksen.cloudcatalogus.nl/afspraken). In de online catalogus kunt u zien wat er geveild wordt uit kasteel Frymerson door als zoekopdracht ‘Frymerson’ op te geven. Link naar de online catalogus https://derksen.cloudcatalogus.nl/Home/Catalog.

Hieronder kunt u de documentaire bekijken over kasteel Frymerson met een kijkje in het kasteel en een aantal objecten die geveild worden. De documentaire is gemaakt door Derksen Veilingbedrijf en aan het woord is Albert Keddeman, die de veilingmeester op deze unieke veiling zal zijn.