Veilingnieuws: portretten Teding van Berkhout-De Bosset

Afb. Het echtpaar Teding van Berkhout-De Bosset door J.A. Kruseman. Foto met dank aan Veilinghuis Van Spengen.

Op 1 september eindigt bij het Veilinghuis Van Spengen een veiling, waar onder meer deze portretten van jonkheer mr. Jan Pieter Teding van Berkhout (1786-1856) en echtgenote Anna Madelaine Henriette de Bosset (1793-1869) worden aangeboden.

De portretten zijn gesigneerd en gedateerd in 1844 en zijn van de hand van Jan Adam Kruseman. De portretten worden getaxeerd op 3000-4000 euro. De portretten zijn verkocht voor 4005 euro.

Link naar de website van Veilinghuis Van Spengen: https://www.vanspengen.nl/